Yıldız Metal – Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Şirketimiz Hakkında

30.000 m2 alan üzere kurulmuş olan Yıldız Metal, 1991 yılında  Gebze’de ki tesisinde alüminyum külçe imalatı yaparak alüminyum piyasasına hizmet etmeye başladı.

2002 yılında yeni bir uzman ekip ve yeni teknoloji ile alüminyum billet imalatına başlayarak alüminyum profil sektörüne hizmet etmektedir. 21 yıllık süre içerisinde billet sektöründe kazandığı tecrübe ile bu tecrübeleri şirket prensibi haline getirerek uzmanlığını kanıtlamıştır.

2021 yılına gelindiğinde şirketimiz yeni bir yatırım yaparak  30.000 m2 alanda yeni modern alüminyum üretim tesisi kurulumuna başlanmıştır. Aylık 4000 ton alüminyum üretim kapasiteli full otomasyonlu döküm sistemi ile üretime devam etmektedir.

  • 30000m²Alan
  • 48.000 TonYıllık Üretim Kapasitesi
Misyonumuz

Yıldız Metal kurulduğu gönderilen müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, hizmet verdiği firmaların tüm alüminyum billet ihtiyacına çözüm getirmeyi vizyon haline getirmiştir.

Vizyonumuz

Yıldız Metal, Türkiye’de ve Dünyada alüminyum billet tekniklerini yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmektedir. Veilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmaktadır.